Annelinna Keskus 9.00 - 22.00

Saadaval rendipinnad Annelinna Keskuse laienduses!

Annelinna Keskus asub Tartu linnas aadressil Kalda tee 43, mis asub Annelinna ja Ihaste arenevate elurajoonide vahetus läheduses. Nimetatud piirkonnas elab ca. 1/3 Tartu elanikkonnast s.o. ~30 000 inimest. Jõudsalt areneb ka elamuehitus Luunja vallas, mida võib pidada samaks piirkonnaks. Kalda teed kasutab liiklemiseks enamus loetletud piirkondade elanikke. Samuti on keskuse vahetus läheduses uus Ringtee sild ning mahasõidud mis suurendavad oluliselt keskuse külastatavust.

 
Hetkel on keskuses kaubanduspinda 6000 m2 ja ankurrentnikuks Lõuna-Eesti suurim Selver (hypermarket). Keskust külastab päevas sõltuvalt nädalapäevast keskmiselt 3500 inimest. Laiendusega lisandub keskusesse ~ 4000 m2 pinda. Ruumide paikemine on lahendatud kaubanduskeskustele omases koridorsüsteemis. Äripinnad on lahenduselt klaasseintega boksid. Juba alates 2018 aasta sügisest, mil laienduse valmimine planeeritud on, alustab keskuses tööd ka spordiklubi MyFitness.
 
Lisatud pildid on illustratiivsed ja eskiisi tasemel. Lõplikud plaanid kujunevad välja projekteerimise käigus arvestades suuremate üürnike soove ja vajadusi.
 
 

Vaade keskusele tulevikus.

 

Vaade keskusele linnapoolselt sissesõiduteelt.

 

Vaade keskusele hetkel olemasolevast parklast.

 

Vaade keskusele linnapoolselt naaberkinnistult.

 

Vaade Emajõe poolt planeeritavale välikohvikule. Keskuse vana ja uut osa ühendav aatrium.