Annelinna Keskus 8.00 - 22.00

Annelinna Keskuse II etapp!

Annelinna Keskus asub Tartu linnas aadressil Kalda tee 43, mis asub Annelinna ja Ihaste arenevate elurajoonide vahetus läheduses. Nimetatud piirkonnas elab ca. 1/3 Tartu elanikkonnast s.o. ~30 000 inimest. Jõudsalt areneb ka elamuehitus Luunja vallas, mida võib pidada samaks piirkonnaks. Kalda teed kasutab liiklemiseks enamus loetletud piirkondade elanikke. Samuti on keskuse vahetus läheduses uus Ringtee sild ning mahasõidud mis suurendavad oluliselt keskuse külastatavust.

23. novembril 2018, toimus hoones hoogne trennipidu kui oma kolmanda spordiklubi Tartus avas spordiklubi MyFitness.

16. novembril, avas samas majas külastajatele uksed kauplus Sõbralt Sõbrale. Kauplusest leiab mõistliku hinnatasemega uuskasutuskaupu – riideid, mööblit, kodukaupu, raamatuid ja mänguasju. 
 
16. novembril avas oma uksed ka laste mängumaa Kidsland, kus päevasel ajal sõpradega mängida või sünnipäevaks ruume rentida. Kidslandi valikust leiate erinevaid pakette lastele, täiskasvanutele ja ettevõtetele!
 
Peatselt on majaliste nimekirja lisandumas ITEK elektroonika kelle kaubavalikust leiate laia valiku kodumasinaid ja koduelektroonikat tuntud tootjatelt.
 
 
Annelinna keskus II etapp