Annelinna Keskus 8.00 - 22.00


 

 

MYFITNESS TARTU ANNELINN
AVATUD: E-R 6.30-23; L-P 9-22
Klienditeenindus: 7310010
Email: annelinn[at]myfitness.ee
MyFitness Tartu Annelinn klubi jõusaal on sisustatud tipptasemel masinapargiga (Technogym ja muud tuntud tootjad), jõusaalis on alad nii cardio-, funktsionaal- kui jõutreeningu harrastajatele. Jõusaalis saab kasutada professionaalsete personaaltreenerite abi. Annelinna klubis on avar rühmatreeningute saal, kus pakume põnevaid treeninguid, mis vastavad MyFitnessi kõrgele kvaliteedile. Klubi pakub mitmekülgset treeningplaani igale raskusastmele ja vanuseklassile, sh ka noortele.
Koduleht: www.myfitness.ee

 

 

 

SÕBRALT SÕBRALE
AVATUD: E-R 10-19, L 10-16, P suletud
Klienditeenindus: 684 3962

Sõbralt Sõbrale on sotsiaalne ettevõte, millele kuulub 18 uuskasutuskauplust 14 linnas üle Eesti. Meie poodidest leiab mõistliku hinnatasemega uuskasutuskaupu – riideid, mööblit, kodukaupu, raamatuid ja mänguasju.Teenitud tulu abil toetame abi vajavaid peresid ja lapsi.

Ootame kõiki tooma puhastatud ja korrastatud kaupa meie kauplustesse. Eestist laekunud kauba üle peame eraldi arvestust ning müügist laekunud tulu läheb 100% puudust kannatavate perede toetuseks.

Koduleht: www.sobraltsobrale.ee

 

 

 

KIDSLAND

AVATUD: E-P 10-21
Tel: 5684 0880
E-mail: info@kidsland.ee

Kidsland on uus mängumaa Tartus – tule päevasel ajal sõpradega mängima või rendi ruumid sünnipäevapeoks! Paketid lastele, täiskasvanutele ja ettevõtetele! Meil on põnevad atraktsioonid, sünnipäevade jaoks rendime kolme sünnipäevatuba, pakume ka partneri kaudu toitlustust.

 

Koduleht: www.kidsland.ee

 

 

 

Itek Elektroonika OÜ

AVATUD: E-R 10-19, L,P 10-16
Tel: 736 6104
E-mail: tartu@itek.ee

Lai valik kvaliteetset kodutehnikat ja kodumasinaid tuntud tootjatelt nagu Electrolux, LG,  Samsung, Siemens, Elica, Bosch, Indesit, AEG, Ariston, Thomson, Zanussi.

Koduleht: www.itek.ee