Annelinna Keskus 8.00 - 22.00

ANNELINNA KESKUSE TEINE ETAPP ON VALMIS!

23.11.2018

 
Valminud on Annelinna Keskuse teine etapp. Esimesed ettevõtted on end mõnusasti sisse seadnud ja ootavad külastajaid! 
 
23. nov kell 17.00, toimus hoones hoogne trennipidu kui oma kolmanda spordiklubi Tartus avas spordiklubi MyFitness Tartu Annelinn.
 
16. novembril, avas samas majas külastajatele uksed kauplus Sõbralt Sõbrale. Kauplusest leiab mõistliku hinnatasemega uuskasutuskaupu – riideid, mööblit, kodukaupu, raamatuid ja mänguasju. Eestist laekunud kauba üle peetakse muide eraldi arvestust ning müügist laekunud tulu läheb 100% puudust kannatavate perede toetuseks.
 
16. novembril avas oma uksed ka laste mängumaa Kidsland, kus päevasel ajal sõpradega mängida või sünnipäevaks ruume rentida. Kidslandi valikust leiate erinevaid pakette lastele, täiskasvanutele ja ettevõtetele!
 
Peatselt on majaliste nimekirja lisandumas Itek Elektroonika kelle kaubavalikust leiate laia valiku kodumasinaid ja koduelektroonikat tuntud tootjatelt.
 
 
 

Annelinna keskuse II etapi ehitab EMBACH EHITUS OÜ

28.03.2018

 

Kaarsilla Kinnisvara OÜ sõlmis ehituslepingu Embach Ehitus OÜ-ga 2018 aasta sügisel avatava Annelinna Keskuse II etapi ehitamiseks. 

 

 


 

 

KIKA kutsub abistama kodutuid loomi kogu Eestimaal

06.12.17KIKA ja ZOOPLANET kaupluste võrk organiseerib 10-31 detsembril kodutute loomade abistamise kampaania. Selle ajal kutsutakse kõiki liituda soovijaid annetama kodututele loomadele ja nende eest hoolitsevatele organisatsioonidele.

 
Usume, et pühade perioodil ei jäta KIKA, ZOO PLANET kaupluste külastajaid ükskõikseks loomade varjupaikades elavad neljajalgsed ja inimesed suudavad oma soojust jagada neid enda juurde võttes või annetades toitu ning hädavajalikke vahendeid. Kõik kampaaniaga ühineda soovijad võivad seda teha lihtsalt ja mugavalt, jättes oma toetuse KIKA ja ZOO PLANET kauplustes paiknevatesse kampaaniakastidesse. Loodame, et koos loomasõpradega anname selle projekti raames oma panuse loomade varjupaikades elavate kodutute loomade elutingimuste parendamiseks.
 
Kogu kampaania kestel võite annetada kodututele loomadele toitu ja muid vahendeid.
 

Kutsume annetama:

Kuivtoitu koertele, kassidele ning närilistele
Konserve
Jalutus- ja kaelarihmu
Loomade hügieenivaahendeid
Magamisasemeid ja tekke
Kassiliiva
Mänguasju neljajalgsetele
 
 
 

 

 

Sõlmisime lepingu ITEK elektroonikaga!

21.11.2017

Teatame rõõmuga, et lisaks MyFitnessile võib Annelinna keskuse teisest etapist leida tulevikus ka ITEK elektroonika poe, kellega hiljuti üürilepingu sõlmisime.