Annelinna Keskus 9.00 - 23.00

Annelinna keskuse II etapi ehitab EMBACH EHITUS OÜ

28.03.2018

 

Kaarsilla Kinnisvara OÜ sõlmis ehituslepingu Embach Ehitus OÜ-ga 2018 aasta sügisel avatava Annelinna Keskuse II etapi ehitamiseks. 

 

 


 

 

KIKA kutsub abistama kodutuid loomi kogu Eestimaal

06.12.17KIKA ja ZOOPLANET kaupluste võrk organiseerib 10-31 detsembril kodutute loomade abistamise kampaania. Selle ajal kutsutakse kõiki liituda soovijaid annetama kodututele loomadele ja nende eest hoolitsevatele organisatsioonidele.

 
Usume, et pühade perioodil ei jäta KIKA, ZOO PLANET kaupluste külastajaid ükskõikseks loomade varjupaikades elavad neljajalgsed ja inimesed suudavad oma soojust jagada neid enda juurde võttes või annetades toitu ning hädavajalikke vahendeid. Kõik kampaaniaga ühineda soovijad võivad seda teha lihtsalt ja mugavalt, jättes oma toetuse KIKA ja ZOO PLANET kauplustes paiknevatesse kampaaniakastidesse. Loodame, et koos loomasõpradega anname selle projekti raames oma panuse loomade varjupaikades elavate kodutute loomade elutingimuste parendamiseks.
 
Kogu kampaania kestel võite annetada kodututele loomadele toitu ja muid vahendeid.
 

Kutsume annetama:

Kuivtoitu koertele, kassidele ning närilistele
Konserve
Jalutus- ja kaelarihmu
Loomade hügieenivaahendeid
Magamisasemeid ja tekke
Kassiliiva
Mänguasju neljajalgsetele
 
 
 

 

 

Sõlmisime lepingu ITEK elektroonikaga!

21.11.2017

Teatame rõõmuga, et lisaks MyFitnessile võib Annelinna keskuse teisest etapist leida tulevikus ka ITEK elektroonika poe, kellega hiljuti üürilepingu sõlmisime.